ניוזלטר 67, 13.5.09

עמותת קו לחיים - עזרתנו דרושה
ב 12- השנים האחרונות, אנו מסייעים לעמותת קו לחיים, לשמח ילדים שגורלם לא שפר עליהם. רבים מכם מכירים את ילדי העמותה מטיולי השטח שאנו עורכים להם בחודשי הקיץ ומפרוייקטים נוספים במשך השנה.
לאחרונה נקלעה העמותה למשבר כלכלי, אשר מסכן את המשך קיומה ופועלה למען הילדים. העמותה חייבת לגייס סכום של מיליון ש"ח כדי למנוע את פירוקה.
כדי לסייע בהצלת העמותה, ולתרום 10 ש"ח, כל שדרוש הוא לשלוח את המילה - חיוך למספר 8855.
אתם מוזמנים להעניק גם לעמיתכם את הזכות לסייע ולהעביר להם תוכן הודעה זו.

המרכז הישראלי לסיור בטסט ראשון
תוכנית הרכב החדשה של ערוץ 1, בהנחיית גיא אריאלי ואון יעקובסון, משודרת מדי יום חמישי בשעה 20:30, בתוכנית משתתף המרכז הישראלי לסיור בסדרת כתבות על נהיגת שטח, אשר צולמה באתר השתלמויות נהיגת השטח שלנו בנחל סכר. ניתן לצפות בתוכנית גם במדור הרכב באתר walla.co.il

הידעתם - קיקיון מצוי
הקיקיון המצוי, גדל במהירות בכל חלקי הארץ, בצידי הדרכים, בשטחים פתוחים, סמוך לאיזורי מגורים, בחצרות ואפילו בגנים. קליפת זרעי הקיקיון מכילה רעלן בשם "ריצין", אשר רעילותו גבוהה פי 6,000 מצאניד ופי 2,000 מארסו של נחש קוברה. בחודשים אלו פירות הקקיון מבשילים והופכים את הצמח לקטלני ביותר עקב סמיכותו למקומות מגורים וחוסר הידע והמודעות של רבים מאיתנו, מדי שנה ישנם לא מעט מקרים של הרעלה עקב שימוש בשוגג בזרעים, בליעה ע"י ילדים וחליטת תה ע"י מבוגרים. היו עירניים בסביבתכם, והדריכו את ילדיכם בסכנה שתמונה בצמח.

אירועים | השקות | שיווק חוויתי | נופשים
מאז הווסדו בשנת 1995 עוסק המרכז הישראלי לסיור בהפקה של אירועים פרטיים ומסחריים, אירועי השקה, אירועי לקוחות, אירועי קד"מ ושיווק חוויתי, סדנאות מנהלים, נופשים, ימי כייף וגיבוש. כל אירוע נבנה בצמוד למטרות המוגדרות, בהתאמה מירבית לצרכי הארגון והעובדים. אנו מתחייבים להיות יצירתיים, חדשניים, באיכות וברמה הגבוהה ביותר.
לפרטים נוספים אתם מוזמנים לפנות ישירות ליקי,
בטל. 054-7494322 או במשרד בטל. 03-5504123

פורסם ביום רביעי, 13 במאי 2009

תגובות
לא נמצאו פריטים.

תגובות  גרסת הדפסה  שלח לחבר